Порошенко пообіцяв восени нові санкції проти Росії у випадку невиконання нею Мінських угод

Президент України Петро Порошенко пообіцяв нові санкції проти Росії, якщо вона не почне виконувати зобов'язання, взяті на себе.

«Якщо Москва не схаменеться, восени будуть продовжені персональні санкції проти осіб, причетних до аншлюсу окупації Криму і Донбасу, а на початку наступного року – і секторальні економічні санкції», – заявив президент у телезверненні в понеділок, 31 серпня.

Раніше високопоставлений чиновник з команди Порошенка повідомив, що Україна найближчим часом запровадить санкції проти Росії аналогічні тим, які раніше запровадив Євросоюхз. Щоправда, неназваний чиновник сказав, що це станеться, ймовірно, в кінці серпня.

12 серпня Кабінет міністрів України схвалив новий пакет додаткових санкцій проти Російської Федерації і відправив їх на розгляд Ради національної безпеки і оборони України. Переліки фізичних та юридичних осіб, щодо яких запроваджено санкції, визначені лише для службового користування, тобто, не оприлюднені. На розгляд РНБО виносяться питання встановлення терміну застосування санкцій, інформування осіб про застосування до них санкцій, а також щодо оприлюднення переліку таких осіб.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук