Суд закрив справу проти мера Самбора за масове освячення відділу освіти

Мерія Самбора опублікувала офіційний фоторепортаж, зафіксувавши порушення карантину, але суддя не повірив у ці фото

На фото з офіційного сайту мерії Самбора помітно, що учасники освячення були без масок. Юрій Гамар стоїть посередині в голубій сорочці

Міський голова Самбора Юрій Гамар уникнув штрафу за масове освячення нового відділу освіти, в якому взяло участь кілька десятків чиноників без масок. Суддя Самбірського міськрайонного суду Ігор Казан закрив справу проти мера Самбора, зазначивши, що не виявив доказів порушення карантину, а долучене поліцією фото з офіційної сторінки мерії може бути монтажем.

Про освячення нового відділу освіти Самбірської міськради стало відомо із повідомлення самої мерії у Facebook. Там опублікували цілий фоторепортаж із освячення приміщення, зафіксувавши таким чином кілька очевидних порушень карантину – ніхто із близько 30 учасників події не був одягнутий у маску, окрім цього чиновники явно не дотримувалися дистанції, намагаючись потрапити на колективне фото. Цікаво, що цей допис досі доступний на сторінці мерії Самбора.

Втім, під час розгляду справи у суді Юрій Гамар заявив, що він не був організатором цієї події, а прийшов туди лише як міський голова, і при тому дотримувався всіх карантинних обмежень.

«Свою винуватість заперечив та пояснив, що у його діях відсутній склад адмінправопорушення, оскільки того дня не організовував будь-яких заходів. Щодо відкриття приміщення відділу освіти, то дійсно відвідував особисто це службове приміщення та виключно із дотриманням вимог карантинних правил», – наводяться пояснення мера Самбора у постанові суду.

Колективне фото з освячення нового приміщення відділу освіти у Самборі

Сам суддя Ігор Казан зазначив, що суд не отримав жодних доказів того, що Юрій Гамар був у громадському місці без маски, а долучені до справи фото та скріншоти не можуть бути однозначним доказом, оскільки невідомо, чим вони зроблені і чи не змонтовані вони.

Відтак Ігор Казан вирішив, що рапорт поліції грунтується на допущеннях і закрив справу проти Юрія Гамара «у зв'язку з відсутністю події та складу адмінправопорушення».

Додамо, що з таким же результатом закінчилися й інші резонансні порушення карантину на Львівщині, як-от масове богослужіння у Червонограді за участі мера чи хода з плащаницею під час жорсткого карантину у тому ж Самборі, яку розглядав цей самий суддя Ігор Казан.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук