У Києві затримали двох «злодіїв у законі», які організовували на Донеччині банди терористів

Співробітники Головного управління з боротьби з організованою злочинністю (ГУБОЗ) затримали в Києві кримінальних авторитетів Куцу і Кахело, які організовували банди сепаратистів у Донецькій області.

Про це повідомила прес-служба ГУБОЗ МВС.

Обоє кримінальників – іноземці і перебували на території України незаконно.

«Злодій у законі» на прізвисько «Куца» останнім часом проживав на території Донецької області, де мав значний вплив на криміногенну обстановку і контролював злочинні групи, які займалися скоєнням тяжких злочинів. Він призначав «смотрящих» в установах виконання покарань, інших місцях обласного й районного значення східних регіонів і контролював «общак» (спільну касу отриманих незаконним шляхом прибутків).

Раніше Куца був неодноразово судимий на території Грузії й Росії, затримувався також і в Україні. В 2012 році з'ясувалося, що Куца нелегально проживає на території Донецької області, і в 2007 році незаконно отримав громадянство України.

У результаті проведеної перевірки за ініціативи ГУБОЗ громадянство Куци було скасовано, а «злодій у законі» був виселений з України.

Незважаючи на це, Куца знову повернувся в Україну й взяв із собою свого родича, що також має вплив у злочинному світі.

Його родич Кахело раніше неодноразово судимий, у тому числі за навмисне вбивство, в Україну прибув також нелегально.

У прес-службі ГУБОЗ МВС зазначили, що від початку сепаратистських проявів кримінальники організували кілька власних груп у складі терористичної організації «Донецька народна республіка» (ДНР), основними завданнями для яких були мародерство, розбійні напади й інші тяжкі злочини, у тому числі заволодіння вогнепальною зброєю у великій кількості.

Крім цього, на прохання невстановлених осіб кримінальний авторитет намагався дестабілізувати обстановку в установах Пенітенціарної служби на території Донецької й Луганської областей, підбурюючи засуджених до масових безладів і вступу в ДНР.

У Київ чоловіки прибули з наміром встановити контроль над бізнесменами середньої ланки.

Зараз кримінальних авторитетів поміщені у пункт тимчасового перебування іноземців, які незаконно живуть на території України. Правоохоронці готують необхідні матеріали для їх примусового виселення строком на 5 років.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук