<

У Львові у 2014 році витратили 2.2 млн грн на допомогу учасникам АТО та їхнім сім'ям

У 2014 році на допомогу учасникам антитерористичної операції та їхнім сім’ям з бюджету Львова виплатили понад 2, 2 млн грн, повідомив під час прес-конференції, 3 лютого, в.о. начальника управління соціального захисту Львівської міськради Ігор Кобрин.

«У 2014 році у рамках виконання Комплексної програми з допомоги учасникам АТО – мешканців Львова звільнено від сплати компослуг 1438 людини на суму понад 675,1 тис грн.  Для 163 учасників антитерористичної операції та їхній сімей виділено одноразової матеріальної допомоги на суму 1, 26 млн грн», - повідомив Кобрин.

За його словами, ще 423, 5 тис грн у 2014 році було виділено учасникам АТО на виконання  «Положення про надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям Львова», яка діє у місті з 2007 року та за особистими розпорядженням міського голови Андрія Садового.

Як повідомляв ZAXID.NET, на 2015 рік Львівська міська рада заклала на виконання «Комплексної програми з допомоги учасникам АТО та їхнім сім’ям – мешканцям Львова» майже 8 млн грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук