У Львові відбувся концерт-молитва до 75-річчя ліквідації ґетто та Янівського концтабору

У такий спосіб місто вшанувало всіх, хто загинув у концентраційному таборі

СуспільствоЮлія Лавришин, 2 вересня 20183300
У Львові вшанували історію жертв Янівського концтабору та Львівського ґетто

У межах Європейських днів єврейської культури у Львові вшанували історію жертв Янівського концтабору та Львівського ґетто. У неділю, 2 вересня, на «Просторі Синагог» відбувся концерт-молитва. Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Концерт-молитву провели за участю вокально-інструментального ансамблю «Варнічкес» Всеукраїнського єврейського благодійного фонду «Хесед-Ар'є» і музикантів Сергія Гаврилюка, Наталії Вакшинської та Еленори Разгон.

Програма заходів розпочалася сьогодні о 12:30 з відзначення організацій та ініціатив, які досліджують, зберігають та популяризують єврейську спадщину Львова та регіону. Символічною відзнакою став ключ від синагоги. На цій зустрічі кожну із 75 копій ключа вручили людям, які популяризують єврейську культурну спадщину.

В Урочищі «Піски», яке в часи Голокосту було однією з локацій, де проводились масові розстріли в'язнів Львівського ґетто та Янівського концтабору, відбувся меморіальний концерт.

Також у програмі запланована низка екскурсій:

  • 3 вересня о 16.00, 18.00 — екскурсії виставкою «Табір примусових робіт «Янівська» — індустрія терору» у Меморіальному музеї тоталітарних режимів «Територія Терору»
  • 4 вересня о 18.30 — міська прогулянка «Підземний світ: історія виживання в час Голокосту у львівських каналізаціях»
  • 6 вересня о 17.30 — міська прогулянка «Вулицями втраченого дитинства: Лешек Аллерханд і Голокост у Львові».
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук