Українських хакерів в США звинуватили у викраденні даних Комісії з цінних паперів і бірж

Хакер передавав дані мережі трейдерів, які отримали нелегальний дохід в розмірі 4,1 млн доларів

Мова йде про проникнення в корпоративну базу даних Edgar, яку використовують в керівництві капіталами

Влада США звинуватила українського хакера і декількох інших в участі у схемі обміну непублічними корпоративними доходами, отриманими шляхом злому бази даних Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC).

SEC заявила про проникнення в свою корпоративну базу даних Edgar, яку використовують компанії, що керують капіталами, у вересні 2017 року, повідомляє Reuters.

За даними слідства, що 27-річний киянин Олександр Єременко і його спільники отримали кілька тисяч «тестових» заявок, в тому числі - 157 оголошень про доходи, незаконно проникнувши в базу. Edgar була зламана через литовський сервер. Отримані дані передавалися мережі трейдерів з восьми осіб і компаній, які діяли в США, Росії та Україні. Завдяки отриманим даним трейдери отримали в період з травня по жовтень 2016 року незаконний прибуток у розмірі понад 4,1 млн доларів.

Наразі в окружний суд США в Ньюарку, штат Нью-Джерсі, подано обвинувальний акт з 16 пунктів, в якому Мін'юст США звинувачує Олександра Єременка і ще одного українця, Артема Радченка, який відповідав за залучення трейдерів до незаконної діяльності, в комп'ютерному шахрайстві та низці інших злочинів. SEC також висунула проти Єременка та інших фігурантів справи цивільні звинувачення.

Згідно з інформацією, якою володіє слідство, Єременко продовжує залишатися на волі, незважаючи на пред'явлені йому у 2015 році звинувачення в крадіжці 150 тисяч корпоративних прес-релізів дистриб'юторів Business Wire, Marketwired і PR Newswire.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук