Виставки у Львові 6-7 липня
Виставки у Львові
Цими вихідними у місті покажуть роботи молодих художників, фотографії випускників школи ім. Дієго Марадони, а також оригінальний арт-проект Лувр у Львові.
-
6-7 липня Щось цікаве (пл. Ринок, 13)Арт-проект Оксани Гавриляк "Штучки"Оксана Гавриляк – талановита канадська художниця, що приїхала до Львова із виставкою своїх ШТУЧОК. Останні 5 років працює у галузі стріт-арту та народного мистецтва.
-
6-7 липня Львівський Палац мистецтв" (вул. Коперника, 17)Виставка молодих художників "У вічі випадковості"Цього разу організатори зібрали експозицію надто різних і геть незнайомих між собою художників, яких об'єднує наш проект та бажання творити. Поміж тим незнайомі люди відтворюють єдину суть, хапаються за ідею "на двох" і зрідка читають думки один одного.
-
6-7 липня Львівський Палац мистецтв" (вул. Коперника, 17)Арт-проект Лувр у ЛьвовіАрт-центр Я Галерея спільно зі Львівським Палацом Мистецтв презентують проект відомих львівських художників «Нові старі майстри» ламають музейні стереотипи. Художники Євген Равський та Володимир Костирко майже весь липень презентують новий проект у стінах Львівського Палацу Мистецтв.
-
6-7 липня Кав'ярня-галерея "Штука" (вул. Котлярська, 8)Виставка Ганни-Оксани Липи «Цинамон. Калейдоскоп бажань»Ганна-Оксана Липа – заслужений художник України; відомий, талановитий і визнаний митець у галузі декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва. Стилі: кераміка та графіка.
-
6-7 липня Арт-кав’ярня "Квартира 35" (вул. Вірменська, 35)Виставка випускників Школи фотографії імені Дієґо МарадониЗавдяки вмілим викладачам, цікавим практичним заняттям як у студії так і в місті - молоді львівські фототаланти отримали чудову можливість проявити себе й своє концептуальне бачення крізь об'єктив камер...Що з того вишло - можна буде побачити протягом місяця у арт-кав’ярні "Квартира 35".
-
6-7 липня "Тюрма на Лонцького" (вул. Степана Бандери, 1)Фотовиставка Олександра Глядєлова «Неволя»На своїх світлинах автор вдумливо і вправно вибудовує драматургію чорно-білого кадру — життя, побачене співчутливою душею. Тематику фотосерій Глядєлова прийнято вважати соціальною: знедолені діти, дно життя, лікарні, тюрми тощо, однак насправді вона гуманістична.
-
6-7 липня Галерея сучасного мистецтва "Зелена канапа" (вул. Вірменська, 7)Виставка «Кімната естампу» Василя СавченкаЙому 19 і він випускник кафедри розпису у львівському коледжі декоративного та ужиткового мистецтва імені Труша та дійсний студент кафедри Монументального Живопису у Львівській Академії мистецтв. На виставці художник покаже найновіші твори виконані у техніках ліногравюри та офорту: акватинта, мецотинта. Серію абстрактних творів цукрового офорту “резерваш”, яку назвав «Цукрова абстракція». Родзинкою ж стане монументальна графічна робота, розміром 2х5 м.
-
6-7 липня вул. Кубійовича, 38Виставка польського дизайну UNPOLISHEDВідвідувачі матимукть змогу оцінити роботи, запроектованих п’ятнадцятьма польськими дизайнерами. В експозиції, зокрема, відомі та неодноразово відзначені нагородами стільці Оскара Зєнти, вироби зі скла та порцеляни Богдана Косака, Каріни Марусіньскої, Моніки Патушиньскої, а також відзначені нагородою red dot «надувні» софи «Маляфора» чи унікальні килими дуету Чоп/Русін
-
6-7 липня вул. Огієнка, 18 аВиставка Володимира Танського «Несподіваний Львів»Виставка проводиться в пам’ять про художника. Стиль: графіка.
-
29-30 червня Мистецька галерея Гері Боумена (вул. Наливайка, 18)Виставка робіт Назара ГулинаЖиття Назара Гулина обірвалося на 33 році. Дата - трагічна і символічна. Фізична відсутність митця заставляє по-особливому оцінювати його полотна та актуальні творчі ідеї, позбавлені подальшого авторського розвитку. Динамічною і живою залишається насамперед їхня духовна основа та випромінювана досі потужна енергія.
-
29-30 червня Дзиґа (вул. Вірменська, 35)Артпроект Олега Перковського "Щось тут не так"Виставка містить графічні роботи в межах А4 формату та менших за розміром замальованих паперів, намальованих протягом останніх семи років. Ці формати сприяють сприяють чистій імпровізації, особливо у взаємодії із сканером, монітором, принтером etc. Процес не спинився, це чек-пойнт.
-
29-30 червня Щось цікаве (пл. Ринок, 13)Виставка фотографій Марти Сирко "Живий простір"Марта Сирко, юна фотохудожниця, якій 18 років. Займається фотографією 3 роки, в стилі найбільше імпонує портрет,та на цій виставці представлено концепт ,який дівчина хоче виразити за допомогою своїх робіт,це бачення людей та життя їх у просторі, якого насправді не існує,який насправді лише оболонка,і в кожного оболонка своя.
-
29-30 червня Бекерай-кав’ярня "Віденські булочки" (пл. Катедральна, 3)Фотовиставка Марти Швець «Мій L’viv»Фотороботи Марти Швець специфічно та вдумливо демонструють внутрішню буденність Львова, безліч дрібних фрагментів, зауважених авторкою, складають для глядача образну карту міста - міста з барвистим культурним та історичним надбанням.
-
29-30 червня Ресторан імпровізацій Грушевський cinema jazz (пр. Шевченка, 28)Виставка Олени Онуфрів "Provence mon amour"Олена Онуфрів - відома українська художниця, персональні виставки якої проходять в багатьох українських та європейських містах. Роботи знаходяться в приватних колекціях України, Польщі, Великобританії, Ірландії, Австрії, США, Канади, Іспанії, Німеччини, Фінляндії, Туреччини, Сінгапуру.
-
29-30 червня Музей Ідей (вул. Валова, 18-а)Виставка ДіалогНа виставці побачите живописні, графічні та скульптурні роботи виконані у як традиційних так і сучасних техніках і матеріалах, інсталяційні об’єкти, відео-арт, на відкритті можливе виконання перформансу. Також можливі роботи поза галерейним простором.
-
29-30 червня "Львівський Палац мистецтв" (вул. Коперника, 17)Виставка Томаша Доманьскі "Програма переробки""Програма переробки" - це абстрактні колажі, геометричні та органічні матерії із вишуканою колористикою, просторові об'єкти-скульптури. М´яке ганчір´я для підлоги з перемеленого старого одягу, шматки картону з макулатури, шматки шкіри, залишки їжі: використані чайні пакетики, яєчна шкарлупа, шкірка від ковбаси чи з копченої скумбрії, засушені комахи, миші, птахи і кішки - а навіть обрізки нігтів. Це матеріали, з яких Tомаш Доманьскі виконав твори, що входять до циклу під назвою "Програма переробки".
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та
натисніть
Ctrl+Enter