Армія і добровольчий корпус втягнутий в політичний і олігархічний сценарій
Тепер прийшов час і мені висловитися щодо конфлікту «Правого сектора» і Генерального штабу
Інші блоги автора
- Інтерв'ю злочинця 9 груд 2015, 22:43
- Перспективи Кабміну 28 жовт 2015, 21:13
- "Світовий референдум" 15 жовт 2015, 20:56
Військово-політичне керівництво країни, так як і більшість громадян пам'ятають і цінують незаперечний внесок добровольців в оборону України на початку війни. Тоді Україна була позбавлена практично діючої армії, і саме Добровольчі рухи стали опорою в боротьбі з російським агресором і мотивованими Кремлем терористами.
Але з кожним днем Українська армія ставала все сильніша і організованіша, і сьогодні у добровольчих батальйонів відсутній мотив залишатися в незалежності від ВСУ, ГШУ, НГУ. І Президент країни, і РНБО, представники ГШ регулярно проводять переговори на міжнародному рівні з метою посилити обороноздатність ВСУ в боротьбі з росіянами, і результати цих переговорах можна спостерігати не лише регулярними військово-гуманітарними поставками з США та інших країн, а й на полігоні під Львовом , де одна з найпотужніших армій світу тренує солдат ВСУ.
Ще кілька місяців тому я попереджав про те, що «незалежність» ДБ загрожує наслідками подібними тими, що ми спостерігаємо сьогодні. І справа не тільки в загрозі національній безпеці нашої країни, справа стосується в цілісності Армії, Збройних сил. Якщо інші добровольчі контингенти добровільно і на загальній основі вже увійшли до складу офіційної армії, не роблячи з цього піар всеукраїнського масштабу, то з керівництвом ПС довелося говорити персонально, враховуючи їх військово-політичні амбіції. І варто зазначити, що такої шкоди для України від цієї АПД, організованої шановним Д.Ярошем, Ігорем Коломойським і їх оточенням непорівнянний з простим демаршем. Російська влада та їх пропагандистські офіси щосили тиражують антипрезидентські заяви представників ПС та окремих політиків.
Але справа не в антипрезидентських заявах. Справа в тому, що армія і добровольчий корпус втягнутий в політичний і олігархічний сценарій реалізації планів групи амбітних представників практично однієї області, і свідком того стало раптове входження в ПС депутата «групи Коломойського» Бориса Філатова. Небажання втратити контроль над «Правим Сектором» підштовхує олігарха Ігоря Коломойського консультувати керівництво ПС, щоб зірвати всі можливі домовленості з Генеральним штабом, і для мене очевидний мотив цих панів. У олігарха і його команди з'явилася мета створити в Україні нову політичну силу з приватним воєнізованим підрозділом, який гарантував би цій силі успіх за будь-яких результатах виборів до місцевих органів влади, в тому числі і в парламент. Але хлопці повинні визначиться, де вони і які завдання виконують на благо України та її перемоги. Дмитро Ярош на даний момент член парламенту, і повинен визначиться з посадою так само, як і його колега Філатов. У парламенті - пишуть Закони, дискутують і контролюють уряд, на фронті - захищають Батьківщину. Висновки, друзі, робіть самі. Але те, що ми зараз спостерігаємо - не спроба влади усуне добровольчий корпус, це дурна думка, а всього лише спроба втратити над приватній! Армією контроль одного дуже кризового менеджера.