Завдяки інвестиціям компанії ДТЕК у соціальні програми в рамках Стратегії Соціального партнерства на 2013-2015 р. Добротвірська міська лікарня забезпечена сучасним новим медичним обладнання, про які більшість державних лікарень лише мріють.
Сучасна медична реформа, що проходить по всій Україні, передбачає оптимізацію і централізацію відділень лікарень швидкої допомоги. У зв’язку з цим Добротвірська міська клінічна лікарня перенесла дитяче та пологове відділення у району лікарню. Це дало змогу створити нові відділення на місці старих. Так за фінансової допомоги компанії ДТЕК в рамках Стратегії Соціального партнерства було створено сучасний реабілітаційний центр, в якому лікарі зможуть проводити лікування хворих із захворюваннями центральної і периферичної нервової системи та наслідками травм, захворюваннями опорно-рухового апарату та поранених в зоні АТО. Курс лікування пришвидшує процес повноцінного одужання пацієнтів та відновлює їх працездатність.
У відділені працюють кабінети фізіотерапії, лікувальної фізкультури, механотерапії, озокерито-парафінотерапії. Встановлено сучасний реабілітаційний велотренажер, який має спеціальне сидіння, що коригується під кожного пацієнта.
Для функціонування даних кабінетів придбано медичне обладнання: апарат ультразвукової діагностики, лабораторне обладнання, електронний апарат для фракційного витягування хребта, апарати для магнітотерапії та для ультразвукової терапії, комплексний низькочастотний фізіотерапевтичний апарат, що лікує різні захворювання методом електротерапії, апарат для місцевої дарсонвалізації, озокерито- та парафінонагрівач, фізіотерапевтичний комплекс для проведення лімфодренажу, велотренажер професійний реабілітаційний.
З відкриттям нового центру появилися нові робочі місця. На місце фахівця реабілітолога було прийнято Вікторію Соловій, яка у 2014 році переселилася із зони АТО на Львівщину.
«Працюю у лікарні з листопада, вже привикла. Це моє перше робоче місце і я дуже задоволена, що маю таку змогу працювати по спеціальності. Наразі маємо 10 пацієнтів. Це та кількість, яка розрахована на те, аби приділити кожній людині індивідуально час і використати можливості центру», - розповідає Вікторія Соловій.
Серед пацієнтів також є і учасники АТО, розповідає головний лікар Людмила Круглянко. Загалом за її словами у цьому році, з часу відкриття відділення, реабілітацію пройшло 250 людей.
Загалом у Добротвірську міську лікарню компанія ДТЕК інвестувала 300 тисяч доларів США.
За словами керівника департаменту зі сталого розвитку ДТЕК Енерго Віктоії Гриб у 2015 році планується продовжити проект «Відновне лікування, реабілітація» в рамках реалізації Стратегії Соціального партнерства компанії ДТЕК із смт. Добротвір: «Ми будуємо партнерські стосунки з мешканцями Добротвора і маємо спільну мету – розвиток громади. Ми спільно реалізовуємо проекти, які б давали можливість людям жити якісним життям. Зараз працюємо над розробкою наступного етапу Стратегії соціального партнерства компанії ДТЕК з громадою Добротвору на 2016-2018 роки».
Нагадаємо, що компанія ДТЕК за 4 роки інвестувала у соціальні проекти Львівської області майже 18,5 млн. гривень. Зокрема, найбільше коштів виділили селищу Добротвір – 13,5 млн.
Співпраця селищної влади і ДТЕК у Добротворі за останні чотири роки реалізовувалась у п’яти напрямках: охорона здоров’я, енергоефективність, покращення соціально-значущої інфраструктури, розвиток бізнес-середовища та підвищення активності громади. Основна мета кожного проекту у всіх 5-ти сферах – це покращення якості життя громади міста не лише сьогодні, але й у перспективі. У цьому полягає стратегічний підхід ДТЕК до планування соціальних інвестицій.