Прикордонники почали облаштовувати кордон з РФ на Луганщині у межах проекту «Стіна»

Прикордонники почали облаштовувати кордон з РФ на Луганщині у межах проекту «Стіна»
Голова Держприкордонслужби України Віктор Назаренко, повідомив, що «Стіна» на кордоні з РФ у Харківській області реалізована на 50%

Державна прикордонна служба почала інженерно-технічне облаштування державного кордону з Росією в Луганській області в межах реалізації проекту «Стіна». Про це повідомив голова Держ прикордслужби Віктор Назаренко в інтерв’ю газеті «Голос України».

«Що стосується інженерно-технічного облаштування, то ми його здійснюємо відповідно до плану, затвердженого урядом у травні 2015 року. Проект фінансується із державного бюджету. Зараз тривають планові заходи з його виконання на території Харківської і Луганської областей», – зазначив Назаренко.

«У Харківській області виконано вже понад 50% робіт. У Луганській області роботи тільки розпочали. А ділянку відділу «Дергачі» на Харківщині використали як полігон для випробування технічних новацій, котрі зараз спільно із науковцями впроваджуємо на нашому кордоні», – повідомив він.

Голова Держприкордонслужби поінформував, що на сьогодні облаштовано 264,6 км протитанкових ровів, 111,8 км рокадних доріг, 40,6 км контрольно-слідової смуги, 75,7 км загороджувального паркана.

«Придбали й уже використовуємо чотири бойові модулі. Обладнали комплексну систему захисту і контролю державного кордону в більшій частині Харківської області», – сказав він.

«Після запровадження системи візуально-технічного спостереження на тих ділянках, які облаштували - зокрема, на відділі «Дергачі» та сусідніх, кількість порушень мінімізована», – вважає Назаренко.

При цьому він поскаржився, що фінансування достатньо обмежене і не дозволяє в повному обсязі виконувати проект.

«У 2015-му із бюджету при проекті майже один мільярд гривень були виділені лише 400 мільйонів. Цього року при проекті 1,200 мільярда гривень нам виділено лише 200 мільйонів, на сьогодні профінансовано 175 мільйонів», – сказав він.

«Також залишається неврегульованим питання щодо відведення земельних ділянок -- так званих земель оборони уздовж лінії державного кордону», – додав Віктор Назаренко.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук