Україна увійшла в десятку світових експортерів молочної продукції

Україна увійшла в десятку світових лідерів з експорту молочної продукції. Про це заявила заступник міністра аграрної політики і продовольства України Олена Ковальова, йдеться в повідомленні Мінагропроду в четвер, 17 січня.

Як повідомляється, за дев'ять місяців 2018 року обсяги закупівлі молока екстра і вищого сорту зросли відповідно на 33,8% і 7,8%. У той же час обсяги закупівлі молока I сорту скоротилися на 8,9%, а II сорту - на 15,1%.

«Сьогодні молочний сектор демонструє позитивні результати, покращилася якість сировини. Уперше за останні роки Україна увійшла в 10-ку світових лідерів з експорту молочної продукції. За нашими оцінками, за результатами 2018 року всієї молочної продукції буде реалізовано на суму майже 57 млрд грн, при цьому експорт складе понад 7 млрд грн», - зазначила Ковальова.

За даними ДФС, у 2018 році експорт молока і молокопродуктів склав $263 млн, з яких 48,8% припадає на вершкове масло, 22,4% - на сухе і згущене молоко, 11,7% - на сири.

Ковальова додала, що тваринництво є особливою областю сільського господарства, стан розвитку якої вагомо впливає на економічний потенціал агропромислового комплексу країни. Так, у 2019 році на підтримку розвитку тваринництва передбачені 3,5 млрд грн, основні напрямки підтримки молочного скотарства 2018 року буде збережені.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук