Дружина депутата від «Слуги народу» купила в Зеленського землю з будинком за 13 млн грн

Майно Зеленського купила дружина голови транспортного комітету Верховної Ради Юрія Кісєля

Зеленський заробив майже 13,5 млн грн від продажу будинку і землі

Президент України Володимир Зеленський задекларував 13,47 млн грн доходу від продажу земельної ділянки з нерухомим майном. Інформацію про зміни у майновому стані Зеленського 7 липня опублікував реєстр електронних декларацій чиновників.

У документах зазначено, що 2 липня Валентина Кісєль придбала у президента землю за 1,356 млн грн, а також невказане нерухоме майно за 12,114 млн грн.

Валентина Кісєль є дружиною народного депутата Юрія Кісєля, заступника голови парламентської фракції «Слуга народу».

Де саме розташоване майно, яке Зеленський продав дружині депутата, не уточнюється. Але в останній поданій повній декларації Зеленський вказав, що володіє тільки однією ділянкою 1200 кв. метрів в Іванковичах Київської області, яку купив 11 років тому за 702 тис. грн, і розташованим у цьому ж селі будинком площею 354 кв. м, який придбав 12 років тому за 815 тис. грн.

Додамо, що Юрій Кісєль у 2019 році був обраний народним депутатом 9 скликання від партії «Слуга народу» під номером 43 у списку як безпартійний. Наразі він – заступник голови однойменної фракції. Також Кісєль – голова Комітету з питань транспорту та інфраструктури.

Крім того, Юрій Кісєль – керівник будівельної компанії «БІАНТ» та ТОВ «Растро», яке займається виробництвом бетону. Раніше був начальником виробничих цехів у «Кривбасбудіндустрії».

Навчався у Криворізькому гірничорудному інституті за спеціальністю «Промислове та цивільне будівництво.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук