Порошенко запропонував будувати дороги на Львівщині з надходжень від боротьби з контрабандою

Президент України Петро Порошенко пропонує використати частину коштів від реорганізації пунктів пропуску та від боротьби з контрабандою для будівництва доріг на Львівщині. Про це він заявив 2 липня під час наради із керівниками силових структур Західного регіону України.

За його словами, для ремонту доріг Львів-Радехів-Луцьк та дороги на Славське потрібно понад 60 млн грн.

«Шановні голови ОДА, у вас на кордоні також є пункти пропуску і ви також зможете підняти ефективність діяльності пунктів і вирішити питання доріг. Ми ставимо перший пріоритет – дорожнє будівництво. Буде якийсь негідник чи з міліції, чи з прокуратури, чи з митниці, чи з прикордонників, чи з СБУ – беремо його за одне місце, бо він заважає нам не лише воювати, не лише наповнювати державну скарбницю, а частина коштів, з урахуванням децентралізації, залишиться у вас», – наголосив Петро Порошенко.

Він зазначив, що подібний досвід хочуть запровадити в Одеській області, де частину надходжень до держбюджету від підвищення ефективності діяльності митних пунктів пропуску та боротьби з контрабандою використають на будівництво дороги.

«Ми це робимо для того, шоб і Синютка, і керівники інших областей України були замотивовані боротися з корупцією. Підвищиш надходження до держбюджету – це буде спрямовано на будівництво доріг. Ми говорили із Олегом Синюткою і про дорогу Львів-Радехів-Луцьк, і щодо напрямку на Славське, де потрібно понад 60 млн грн. Підвищення ефективності боротьби з корупцією дозволить знайти ці кошти», – зазначив президент України.

Нагадаємо, що сьогодні, 2 липня, Петро Порошенко перебуває у Львові з робочим візитом. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук