Результати тестів ЗНО з іноземної мови за попередні роки цьогоріч не будуть враховувати

Результати ЗНО, які отримали абітурієнти, більше не будуть актуальні через зміну структури самого тесту

Цього року ВНЗ не зможуть приймати результати ЗНО з іноземної мови попередніх років через зміну структури самого тесту. Про це під час прес-конференції повідомив директор Українського центру оцінювання якості освіти Вадим Карандій, інформує «РБК-Україна».

Результати ЗНО з іноземної мови, які отримали абітурієнти у попередні роки, більше не будуть актуальні через зміну структури самого тесту.

«Результати, які були отримані з іноземної мови в минулі роки, не будуть діяти, оскільки в 2018 році буде істотно змінена структура самого тесту. Крім традиційних завдань, які присутні в цьому тесті, в 2018 році передбачається, що обов'язковою складовою буде оцінювання сприйняття мови на слух, тобто буде присутній частина аудіювання», – сказав Карандій.

Одночасно він зазначив, що для осіб з особливими потребами будуть надані у роздрукованому варіанті сценарій аудіодокументів і вони разом з іншими будуть виконувати завдання в повному обсязі.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що з переліку предметів для проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2018 році вилучено російську мову.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук