Увімкнути біжучу стрічку
торгівля людьми
Українська влада не створила належних механізмів захисту осіб, які стали жертвами трудової експлуатації. Такий висновок оприлюднила Всеукраїнська Коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми у своєму Звіті, підготовленому в к... Детальніше... »
Державний департамент США вважає Україну транзитною країною в торгівлі людьми за підсумками власного звіту, опублікованого 19 червня 2013 року. Переважно українські жертви подібної торгівлі є вихідцями із сільської місцевості й невеликих мі... Детальніше... »
Працівники авіаційного сектора в Україні першими в Європі почали навчання, як визначати потенційних жертв торгівлі людьми. Нову програму боротьби з торгівлею людьми започаткував у Києві конгресмен зі США Кріс Сміт. Детальніше... »
Українці стали жертвами торгівлі людьми у 57 країнах. Загалом від торгівлі людьми у світі постраждали від 2 до 4 мільйонів осіб, а прибуток синдикатів за рік становить близько $8 млрд. Про це на конференції ОБСЄ у Києві повідомив перший зас... Детальніше... »
У ніч на 5 травня в Ізраїлі поліція затримала 39-річного жителя Хайфи й 24-річну туристку з України за підозрою в причетності до торгівлі жінками. Детальніше... »
Україна очолює список країн, що потерпають від работоргівлі. Про це свідчать дані Міжнародної організації з міграції. Детальніше... »
Цього року в Україні вперше почали виплачувати державну допомогу громадянам, які постраждали від торгівлі людьми. Про це повідомила міністр соціальної політики України Наталія Королевська під час зустрічі з послом США в Україні Джоном Теффт... Детальніше... »
Поліція Китаю заарештувала 800 людей та врятувала близько 200 дітей під час операції зі знешкодження злочинних угруповань, які займались торгівлею людьми. Детальніше... »
У польському місці Тарнув виявлено злочинне угрупування, яке змушувало до проституції кілька десятків українок, переважно – з Львівщини. Справу розслідують Центральне слідче бюро польського міста Жешув і прокуратура Львівської області. Детальніше... »
У світовому рейтингу щодо боротьби з торгівлею людьми, куди входить 182 держави, Україна опинилась на 87 місці. Про це йдеться у результатах наукового дослідження, яке профінансувала Єврокомісія. Детальніше... »
Минулого року в Україні виявили 25 постраждалих від торгівлі органами. За кількістю це є достатньо новим явищем для Міжнародної організації з міграції, повідомила 17 серпня на прес-конференції спеціаліст Програми Протидії торгівлі людьми МО... Детальніше... »
На 17 серпня на Львівщині порушено 3 кримінальні справи, пов’язані з торгівлею людьми, повідомила на прес-конференції старший оперуповноважений Управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми ГУМВС України у Львівській обла... Детальніше... »
У Волинській області співробітники СБУ з іншими правоохоронними органами припинили діяльність міжнародного каналу переправлення громадянок України до Республіки Польща з метою їх подальшої сексуальної експлуатації. Детальніше... »
В Ужгороді соціологи провели дослідження на тему, в яких країнах жінки з Закарпаття заробляють гроші проституцією, стриптизом та надаванням ескорт-послуг. Як виявилось, 28% від усіх випадків заробітчанства проституцією припадає на Туреччину... Детальніше... »
Український уряд вживає недостатньо ефективні заходи для викорінення торгівлі людьми, сексуальної експлуатації і примусової праці. Такої думки дійшли представники Держдепартаменту США в своїй щорічній доповіді. Детальніше... »
  1 2 > 
Ми у соцмережах
Актуальний текст