Увімкнути біжучу стрічку
Новини України
0
сьогодні, 13:32
Задум російських ЗМІ, які заявляють про перестрілку у Слов’янську між нібито «Правим сектором» та ополченцями очевидний – розгорнути тезу про «громадянську війну» в Україні та здійснити чергову хвилю інформпідготовки до обґрунтування вторгн... Детальніше... »
0
сьогодні, 13:09
Цього року ми святкуємо свято Великодня у тривожні часи. Чорні круки напали на нашу землю і хочуть образити її, завдати ран та болю. Про це у святковому привітання лідера ВО «Батьківщина» Юлії Тимошенко. Детальніше... »
0
сьогодні, 12:51
19 квітня у Харкові затримали одного з координаторів сепаратистського руху Костянтина Долгова. Його відправили в Київській районний суд (Харкова). Про це розповів один з координаторів місцевого руху «Боротьба» Сергій Киричук. Детальніше... »
5
сьогодні, 12:38
Президент Росії Володимир Путін мріє про відновлення Радянського Союзу. З кожним днем він іде далі й далі. Одному Богу відомо, де він бачить кінцевий пункт. Таку думку висловив прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк в ефірі програми Meet th... Детальніше... »
0
сьогодні, 12:17
Бог не може бути на стороні неправди, тому ворог українського народу приречений на поразку. Про це йдеться у святковому посланні предстоятеля Української православної церкви Київського патріархату Філарета. Детальніше... »
0
сьогодні, 11:57
В Австрії до 23 травня триватиме арт-проект "Я крапля в океані". Цю виставку (в інституції Künstlerhaus) австрійські поціновувачі вже назвали "сенсаційною та однією з найуспішніших за останні 20 років". Детальніше... »
0
сьогодні, 11:37
У Слов'янську Донецької області в ніч на неділю 20 квітня на блокпосту між двома групами громадян виник збройний конфлікт. Детальніше... »
2
сьогодні, 11:17
У майбутнього президента України головною особистою якістю повинна бути моральність, а також відданість ідеї незалежної та єдиної України. Новий президент повинен об'єднати народ. Детальніше... »
10
сьогодні, 10:54
Колишній перший заступник начальника Генштабу Збройних сил Міноборони, адмірал Ігор Кабаненко вважає, що у нинішній ситуації Україна повинна діяти асиметрично і перегравати супротивника не кількістю, а вмінням. Детальніше... »
0
сьогодні, 10:27
Кабмін припинив фінансування витрат на утримання державних дач, наданих чиновникам, повідомляє прес-служба уряду. Детальніше... »
1
сьогодні, 10:01
Сьогодні, 20 квітня, свято Світлого Христового Воскресіння. Цьогоріч Великдень в один день святкують християни західного і східного обрядів. Детальніше... »
Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ направила свого представника у східні регіони України. Виконувач обов’язки міністра закордонних справ України Андрій Дещиця і глава спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Ертугрюль Апакан визнали... Детальніше... »
Люди, які захопили будівлю міліції в Горлівці відмовляються залишати її, до отримання особливого розпорядження «з центру в Слов'янську». Керівництво міліції Горлівки намагалося переконати людей, що захопили адмінбудівлю УВС міста залишити п... Детальніше... »
Виконувач обов'язки президента України Олександр Турчинов призначив Юрія Луценка, Ігоря Смєшка та Володимира Горбуліна радниками президента. Детальніше... »
Міністр кабінету міністрів України Остап Семерак проаналізував прояви сепаратизму у деяких областях країни і запропонував стратегію боротьби з ним. Детальніше... »
  1 2 3 4 5 6 7 8 >  >> 
Ми у соцмережах
Галичина сьогодні
Тарас Возняк
Укр(адене) щастя
Володимир Павлів
Актуальний текст