Увімкнути біжучу стрічку
новини Волині
У Ковелі підземні води підтоплюють близько 700 гектарів міської території, розташованої на ділянці, де раніше були проведені меліоративні та дренажні роботи. Детальніше... »
На Волині відбуваються Європейські дні добросусідства, які будуть тривати 4-7 серпня на кордоні з Польщею біля прикордонного знаку 1055. У зв'язку з цим на кілька днів процедура перетину кордону буде спрощена. Детальніше... »
На Волині співробітники СБУ затримали на хабарі в.о. начальника Нововолинської об’єднаної державної податкової інспекції. За видачу свідоцтва платника ПДВ він вимагав у підприємця $400. Детальніше... »
До суду на митну службу подають ВІЛ-позитивні люди. Причина - затримка на Ягодинській митниці ліків для п'яти тисяч хворих. Недужі також звинувачують митницю у поширенні неправдивої інформації. Мовляв, держслужбовці заявляють про контрабанд... Детальніше... »
Прокуратура Волинської області порушила кримінальну справу відносно службових осіб митного поста «Луцьк», які внесли неправдиві дані до акту про проведення митного огляду автомобіля «Фольксваген Туарег», внаслідок чого до бюджету не сплачен... Детальніше... »
Голова Служби автодоріг України Володимир Демішкан задоволений ходом ремонтних робіт на трасі М-07 (Київ-Ковель-Ягодин), проте висловив кілька зауважень та дав доручення апарату Укравтодору щодо фінансування та постачання матеріалів для рем... Детальніше... »
На Волині два браконьєри сплатять більше 8 тис. грн штрафу за незаконний вилов риби під час нересту. 17 березня під час незаконного вилову риби риболовецькими сітками на рибогосподарському водному об’єкті Хрінницьке водосховище, їх затримал... Детальніше... »
На території Волинської області третій рік поспіль відзначатимуть Європейські дні добросусідства. Цього року міжнародні заходи відбудуться 4-7 серпня у місцевості Адамчуки-Збереже Шацького району (Кордон–1055) та 13-15 серпня - Кречів-Крилі... Детальніше... »
26 липня у результаті негоди на території Волинської області без електропостачання залишилось 27 населених пунктів повністю та 12 – частково (Ківерцівський, Ковельський, Луцький, Маневицький, Рожищенський райони), відключено 78 трансформато... Детальніше... »
На Волині військова прокуратура Луцького гарнізону подала до суду позов про скасування та визнання незаконним розпорядження Волинської облдержадміністрації від 30.06.2011р. №269, яким з користування Міноборони України вилучено та передано д... Детальніше... »
Від початку року на Волині заготовлено 1204,3 т березового соку, з них консервні цехи переробили 812,7 т, а продали населенню області — 391,6 т. Детальніше... »
25 липня Волинська земля приймала рушникову доріжку та ікону Святогірської Божої Матері. Їх привезли зі Святогірська, що на Донеччині та презентували в різних областях України. Сьогодні рушникова доріжка сягає 62 метрів, а 24 серпня її освя... Детальніше... »
Волинська область отримує інсулін регулярно і проблем в регіоні з цим препаратом немає. Наразі його вистачить до вересня. Про це повідомив заступник начальника управління охорони здоров’я Волинської облдержадміністрації Іван Грицюк. Детальніше... »
Ягодинська митниця порушила кримінальну справу за фактом контрабанди в Україну лікарських засобів, вартістю понад 15 мільйонів гривень. Детальніше... »
21 липня на Волині затримано контрабанду медичного обладнання. Її намагався незаконно ввезти з Польщі громадянин України, який автомобілем «ДАФ» повертався на батьківщину. Детальніше... »
  1 2 > 
Ми у соцмережах
Актуальний текст